zadzwoń
22 858 20 58

 

 

 

Salon Pielęgnacji Urody
ul. Powsińska 23
salon@salonpielegnacjiurody.pl

 

 

 

Nowości

IBX system

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie - to utwardzacz, który działa wewnątrz płytki, a nie na jej powierzchni.

Technologia światłoutwardzania zastosowana w IBX wzmacnia i chroni słabe, zniszczone paznokcie - penetrując płytkę.

 Rezultat?

 Mocne, gładkie i piękne paznokcie - naprawdę!

 

 

 

 

Mezoterapia mikroigłowa

 

 

Rewolucyjne urządzenie Nanopore jako najnowocześniejsza metoda mezoterapii. Nanopore pozwala na wprowadzanie substancji aktywnych za pomocą automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy użytych do zabiegu pulsujących igieł.

Zabieg jest bardzo komfortowy dla pacjenta, ogranicza bolesność do minimum. Zapewnia przy tym maksymalną w osiągnięciach precyzję i sterylność w wykonywanym zabiegu.

 

CO NAJWAŻNIEJSZE - końcówka zabiegowa w postaci igieł jest jednorazowa, każdorazowo po zabiegu jest utylizowana.

 

Zabieg Nanopore znalazł swoje zastosowanie nie tylko przy wprowadzaniu substancji aktywnych wgłąb skóry lecz również w indukcji oraz regeneracji kolagenu w skórze. Nakłucia powodują kaskadę zapalną powodując jej odbudowę poprzez stymulację nowego kolagenu, elastyny oraz czynników wzrostu.

 

NANOPORE TURBO-ROLLER wypiera z rynku mechaniczne rollery.

 

Wskazania:

- zmarszczki

- fotostarzenie

- rozszerzone ujścia mieszków włosowych

- zaburzenia pigmentacji

- łysienie

- brak jędrności

- cellulit

Podwójne działanie:

1. zwiększa przenikanie transdermalne - mikroperforacje warstwy rogowej zwiększają przenikanie składników aktywnych. Mikrootwory zamykają się po 10 minutach

2. naprawia macierz skóry - zwiększa produkcję kolagenu dzięki naturalnym mechanizmom odnowy skóry.

Mechanizm działania:

1. stymulacja fizyczna i mechaniczna - kaskada zapalna (uwolnienie interleukin, cytokin i czynników wzrostu) aktywuje produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawia komunikację pomiędzy skórą właściwą a naskórkiem (keratynocyty i melanocyty), zwiększając przenikanie przez błonę podstawką

2. połączenie z serum - transport składników czynnych so poziomu naskórka i skóry właściwej

 

 

 

 

PEEL SYSTEM  - Mediderma

 

MEDIDERMA to hiszpańska firma dermatologiczna stworzona przez praktykującego lekarza dermatologa, który dla swoich potrzeb stworzył kilka linii pilingów chemicznych, a każdą z nich rozbudował dodając odpowiednie związki chemiczne, w zależności od potrzeb typu skóry i problemu, jaki istnieje u danego pacjenta.

 

Dysponowanie tymi pilingami, pozwala nam na zaspokojenie potrzeb każdego pacjenta, bowiem możemy dostosować się do każdego problemu lub nawet do kilku współistniejących problemów indywidualnie, a także do każdego typu skóry i fototypu, do jej wrażliwości, itd.

 

Linia Salipil LIC

Zawiera 15% kw. salicylowy, 10% kw. cytrynowy i kw. linolenowy. Składniki aktywne zawarte w nanosomach, pozwalają na efektywniejsze działanie przy minimalnym podrażnieniu (wysuszeniu) skóry. Kwas świetnie sprawdzi się przy trądziku: zwykłym, torbielowatym i różowatym; rozszerzonych porach i przebarwieniach pozapalnych, ale także przy zrogowaceniach skóry i zapaleniu mieszków włosowych oraz w odmładzaniu.

 

Ferulac Peel  Classic

Zawiera kwas ferulowy i floretynę  ma działanie odmładzające, rozjaśnia przebarwienia, doskonały w trądziku. Można go również stosować przy terapii isotretinoiną doustną.

Ferulac Peel Plus

Zawiera kwas ferulowy, floretynę, retinol, retinaldehyd, kwasy owocowe /jablkowy, cytrynowy, mlekowy/. Zabieg ma silne wlaściwosci odmładzające /przeciwtrądzikowe i przeciw przebarwieniom/.

 

Azelac Gel

Połączenie kwasu azelainowego, kwasu mlekowego i wyciągu z Ostropestu Plamistego. Jego formuła doskonale nadaje się do leczenia plam skórnych, trądziku różowatego, nadmiernego rogowacenia oraz objawów fotostarzenia.

Azelac M i Ru (wzbogacona wersja linii Azelac)

Jest to linia zawierająca jako główny składnik kwas azelainowy i dodatkowo:

- azelac M (wzbogacony o kwas salicylowy i kwas migdałowy),

- azelac Ru (wzbogacony o kwas migdałowy, kwas ferulowy, kwas fitowy i rezorcynol).

 

Kwas azelainowy charakteryzuje się właściwościami seboregulacyjnymi, normalizującymi proces keratynizacji.

 

Linia Mandelac

Zawiera kwas migdałowy pochodzący z ekstraktu z migdałów. Stymuluje produkcję kolagenu, aktywuje odnowę komórkową, posiada właściwości antybakteryjne.

Linia DNA RECOVERY

To nowa generacja zabiegu opartego o nanotechnologię, w którym substancje czynne zamknięte zostały w liposomomach. Dzięki temu peeling nie jest zależny od pH i nie powoduje podrażnień podczas aplikacji.

Jest to zabieg stworzony w celu naprawy uszkodzeń skóry wywołanych ekspozycją na słońce, na poziomie DNA komórki. Naprawa uszkodzeń i poprawa wyglądu skóry jest efektem synergistycznego działania składników peelingu takich jak: kwas ferulowy, retinol, czynniki wzrostu (EGF, TGF- beta2), enzymy naprawcze DNA (fototoliaza, endonukleaza, egzoonukleaza), cynk i aminokwasy.

Efektem działania tych składników jest ochrona i zmniejszenie uszkodzeń DNA komórek skóry spowodowanych działaniem słońca, a tym samym spowolnienie procesu chrono- i fotostarzenia skóry. Zabieg poprawia koloryt i blask oraz strukturę skóry, powoduje wzrost elastyczności i jędrności skóry.

 

Zabiegi kwasami wykonujemy co 14 dni, w serii 1-6 zabiegów lub w wersji z dodatkową stymulacją skóry retinolem w serii zabiegowej 3-6 zabiegów w odstępach  21-28 dni

 

 

 

 

Zabieg odnawiający w wyciągiem z białka ślimaka - Selvert Thermal

Wytwarzana naturalnie przez ślimaka wydzielina ułatwia mu regenerowanie uszkodzeń własnej skóry i skorupy. Przetworzona we wzbogacony wyciąg świetnie regeneruje, odnawia, złuszcza i działa antybakteryjnie. Stała się podstawą wielokierunkowej pielęgnacji: przeciwstarzeniowej, antytrądzikowej, na przebarwienia, nadwrażliwość i na blizny.
Zabieg silnie odnawiający przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Zabieg stymuluje rozrost komórek, przywraca równowagę nawilżenia, przyspiesza gojenie. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Po zabiegu skóra jest znormalizowana, odżywiona, uelastyczniona i ujędrniona.

Seductage 3D - Bioline

Niespotykana dotąd w kosmetyce trójwymiarowa pielęgnacja skóry dojrzałej:

  • w poziomie ( efekt rozluźniania i wyrównania na powierzchni),

  • w pionie (w tkance łącznej i DNA- rekonstrukcja i restrukturyzacja),

  • w głąb (w skórze właściwej i tkance łącznej – zagęszczanie i spoistość)


Pierwszy na świecie Globalny Zabieg Anty-starzeniowy z 3-wymiarowym czynnikiem anty-starzeniowym T.A.F i nanostrukturami. Zmniejsza mikro-fałdy, zmarszczki i linie mimiczne oraz optymalizuje i wzmacnia wszystkie naturalne funkcje skóry. Poprawia wymianę komórkową, restrukturyzuje oraz zwiększa objętość, gęstość i zwartość skóry. Składniki aktywne z natury, biotechnologiczne substancje funkcjonalne, receptury Hi-Tech i bardzo zaawansowane systemy uwalniania – kompleksowo działają na wszystkie przyczyny i oznaki starzenia się. Zdecydowanie udoskonala skórę, natlenia ją, daje objętość i plastyczność.

Cykl 5 profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i uzupełniająca pielęgnacja domowa dają połączony efekt szokowy, który zatrzymuje i koryguje zmarszczki oraz linie mimicznych bez potrzeby stosowania inwazyjnych metod.

Zabieg przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry. Idealny jako globalne zapobieganie, na pierwsze oznaki starzenia się.

Niezbędny dla skóry dojrzałej, zmęczonej, pozbawionej życia i zestresowanej oraz dla likwidowania zmarszczek i przywracania objętości i gęstości.

 

EpilFree - luksus gładkiego ciała

Profesjonalny system trwałej redukcji owłosienia oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych.

 

To nie są enzymy, które uszkadzając cebulkę włosa, uszkadzały również białko skóry - kolagen.
Zabiegi wykonuje się bezpośrednio po depilacji mechanicznej miejsca , które chcemy poddać preparatom spowalniającym wzrost i usuwającym zbędne włosy. Depilacja mechaniczna jest jednym momentem dyskomfortu dla Klientki lub Klienta, lecz ważne jest bardzo dokładne i profesjonalne wykonanie tego zabiegu. Dobrze wykonana depilacja mechaniczna jest niezbędna dla powodzenia całej procedury.
Preparaty nie działają na włosy nieusunięte lub ogolone. Po depilacji skóra jest przygotowana przez naniesienie aktywatora w celu dezynfekcji, rozszerzenia porów i specjalne wmasowanie preparatu, który zawiera aktywne składniki i powoduje zmniejszenie podziału komórkowego włosa. Najważniejsze z zaleceń: po wykonaniu zabiegu niewskazane jest zmywanie miejsca nałożenia preparatów przez 6 godzin. Zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów. Z kolejnym zabiegiem włosów jest coraz mniej i wydłuża się okres ich wzrostu.
Nie ma przeciwwskazań takich, jak przy depilacji laserem i IPL.